Bažnytinė muzika

Labdaringas koncertas Tauragės bažnyčioje

Zigmo Mozuraičio nuotrauka

2019 Sausio mėn. 04 d.

Jau tradiciniu tapusiame gospel choro „Gloria“ koncerte „Tyli naktis“, antrąją Kalėdų dieną surengtame Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje, buvo jauku ir daug geros muzikos. Kaip ir kasmet, koncerto metu buvo renkamos aukos vargstantiems.

Į jau septintus metus Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčioje surengtą koncertą pasiklausyti melodingų gospel choro „Gloria“, kuriam vadovauja Rasa Levickaitė-Šerpytienė, atliekamų kūrinių susirinko pilna bažnyčia.

– Septintą kartą surengtame koncerte tradiciškai rinkome pinigėlius kažkam, kam labiausiai reikia. Pernai per tokį pat koncertą surinkti pinigėliai pralaukė visus metus, kol atsirado, kam juos atiduoti. Šiemet irgi nebuvom niekam numatę, kam surinktus pinigus skirsime. Tiesiog padėsime saugiai ir lauksime, kol atsiras ekstra atvejis, kam tų pinigų tikrai prireiks. O surinkome per tūkstantį eurų, – „Tauragės žinioms“ pasakojo R. Levickaitė-Šerpytienė.

Pasak jos, chorui šis pasirodymas – didžiulė garbė, atsakomybė ir malonumas, svarbiausias metų koncertas, tarsi vainikuojantis visus metus.

– Repertuare buvo kaip niekada daug kalėdinių giesmių, buvo ir tradicinės gospel muzikos, ir giesmių pagal Evangeliją. Visada stengiuosi surinkti tokį repertuarą, kuris būtų ir įvairialypis, ir smagus dainuoti, – sakė ji.

Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčia koncerto metu buvo sausakimša. Pasak choro vadovės, būtų daugiau vietos – klausytojų būtų susirinkę dar daugiau.

„Tauragės žinių“ inform.