Aktualu

Jau atsivežami ir Sirijos pabėgėliai

Lietuviams masiškai bėgant iš Lietuvos, į jų vietą eksportuojami pabėgėliai iš kitų užsienio šalių. Jau šiandien mūsų šalyje bus priglausta 10 šeimų iš Sirijos - iš viso 40 asmenų.

Evangelikų liuteronų kvietimu į Lietuvą atvyksta 40 Sirijos pabėgėlių

Evangelikų liuteronų bažnyčios kvietimu į Lietuvą trečiadienį atvyksta 40 pabėgėlių iš pilietinio karo apimtos Sirijos.

Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčiai – naujas stogas

Tauragės rajono savivaldybės administracija su partneriu – Lauksargių evangelikų liuteronų parapija – įgyvendins projektą „Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčios stogo ir fasado sutvarkymas“.

Kun. Dariui Petkūnui suteiktas habilituoto daktaro laipsnis

Leipcigo universiteto teologijos fakultetas, teigiamai įvertinęs akademinę paskaitą „Liturginės apeigos ir kontekstualizacija – Baltijos šalių ir Vokietijos bažnyčių liturgijos ir kultūros ryšys“, 2013 m. gruodžio 9 d. kun. dr. Dariui Petkūnui suteikė habilituoto daktaro mokslo laipsnį. Tai aukščiausias akademinis laipsnis, kurį skiria Vokietijos universitetai.

Kintų bažnyčia turi varpą

Rugsėjo 29 d. Kintų evangelikų liuteronų bažnyčioje po pamaldų įvyko nedidelės iškilmės: Lietuvoje dabar gyvenantis Vokietijos pilietis Eduard Reichert perdavė šios bažnyčios bendruomenei beveik toną sveriantį varpą. Jį dovanojo Vokietijos Mönchengladbach evangelikų bendruomenė.