Archyvas - 2011

Papildytos sutartys tarp Klaipėdos Universiteto ir Lietuvos Evangelikų Liuteronų Bažnyčios

Sutarties papildymo pasirašymas. Nuotr. Andriaus Pelakausko

2011 Balandžio mėn. 16 d.

Lietuvos evangelikų liuteronų Bažnyčia, plėtodama ilgametį bendradarbiavimą su Klaipėdos Universitetu, šių metų balandžio 1 d. pasirašė ankstesnių bendradarbiavimo sutarčių papildymą.

Sutartis, kurią Bažnyčia ir Universitetas pasirašė 1993 m. gegužės 21 d., buvo sėkmingai įgyvendinama ir suvaidino pozityvų vaidmenį abiejų institucijų raidoje. “Evangelikų Liuteronų Bažnyčia savo laiku labai prisidėjo Klaipėdos Universitete organizuojant Evangeliškosios Teologijos Centrą. Mes norime šį centrą ne tik išlaikyti, bet ir jį stiprinti,” – kalbėjo Klaipėdos Universiteto Rektorius Vladas Žulkus.

Vyskupas Mindaugas Sabutis pastebėjo, kad jau greitai sueis 20 metų nuo to laiko, kai tarp Klaipėdos Universiteto ir Lietuvos Evangelikų Liuteronų Bažnyčios buvo pasirašyta Evangeliškosios Teologijos Centro steigiamoji sutartis, bei pasidžiaugė produktyviu bendradarbiavimu su Universitetu. Vyskupas kartu išreiškė Bažnyčios pageidavimą, kad ateityje šis bendradarbiavimas pereitų į naują kokybinį lygmenį ir taptų operatyvesnis bei lankstesnis.

Sutarties pasirašymo ceremonija įvyko Klaipėdos Universiteto Senato posėdyje. Sutartyje numatyta tęsti Evangeliškosios Teologijos Centro veiklą. Joje taip pat numatyta kartą metuose surengti abiejų institucijų vadovų bendrą pasitarimą dėl Evangeliškosios Teologijos Centro veiklos bei derinti mokslo darbuotojų kandidatūras.

 

Žiūrėti video