Naujienos

Giesmių giesmelė Katyčiuose

Tryliktoji Giesmių Giesmelė šiemet įvyko Katyčių evangelikų liuteronų parapijoje.

Į šventę 2003 m. gegužės 3 d. suvažiavo tiek giedorėlių, kad juos vos talpino didžiulė Katyčių bažnyčia. Šalia dalyvių iš įvairiausių liuteroniškų parapijų šventėje dalyvavo Katyčių pagrindinės mokyklos ansamblis, vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Vorusnėlė“.

Šventėje giedojo Klaipėdos, Kretingos, Plikių, Dovilų, Katyčių, Natkiškių, Priekulės, Vilniaus, Pagėgių, Virbalio, Jurbarko, Saugų, Rusnės, Šilutės, Žemaičių Naumiesčio vaikų bei jaunimo chorai ir ansambliai. Renginį ypatingai papuošė kun. Liudo Fetingio vadovaujamas pučiamųjų instrumentų ansamblis. Šventės vedėja Dalia Kisieliūnaitė pasidžiaugė, kad šiais metais Giesmių Giesmelėje buvo giedota daug tradicinių liaudies giesmių. Renginio pabaigoje vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Vorusnėlė“ pagiedojo D. Kisieliūnaitės sukurtą giesmę, skirtą Motinos dienai.

Šventės dalyviai prie Katyčių bažnyčios

Nors šventėje dalyvavo 23 kolektyvai, giesmių giesmelė niekam neprailgo. Jos programa buvo įvairi ir turininga. Giesmių Giesmelės organizatoriai pasidžiaugė, kad didėja kolektyvų skaičius, gerėja giesmių atlikimo lygis. Be to, šiemet daugelį stebino mažų vaikučių kolektyvai, kurie parodė, kad net 4-6 metų vaikai savo skambiais balseliais gali džiaugsmingai garbinti Dievą. Dalyviai renginio atminimą įamžino bendra nuotrauka prie senosios Katyčių bažnyčios ir dar keletą valandų dalijosi savo patirtais įspūdžiais.

Gieda duetas Augustė ir Ieva Petkūnaitės